Nasz aparat słuchowy. Dyskretny i niewidoczny ale niezwykle skuteczny.
Szacunek i wyrozumiałość. To nasze atuty.
Aparaty słuchowe. Doradzimy w doborze odpowiedniego modelu.
Bezpłatne badanie słuchu to podstawowy element każdej wizyty w naszym gabinecie.
Najmłodsi mogą wybrać nawet kolor aparatu słuchowego. U nas to dzieci mają głos… i słuch!
Doradzamy w zakresie doboru aparatu słuchowego.

Nasze gabinety protetyki słuchu

Spośród poniższych lokalizacji, wybierz najdogodniejszą. W każdej naszej placówce doświadczony personel świadczy usługi na najwyższym poziomie i dysponuje całą gamą oferowanych produktów. Zapraszamy.

Gabinet protetyki słuchu
Poznań, ul. Opolska 56 b

Poznański gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 16:00 (zalecana rejestracja telefoniczna). Gabinet jest dobrze widoczny od strony ulicy Opolskiej. Parking ogólnodostępny.

Gabinet protetyki słuchu
Kościan, al. Kościuszki 32/1

W Kościanie gabinet czynny jest w poniedziałek i czwartek w godzinach 11:00 do 18:00, natomiast we wtorki, środy i piątki w godzinach 8:00 do 15:00 (zalecana rejestracja telefoniczna). Gabinet jest dobrze widoczny od strony Alei Kościuszki. Brak miejsc parkingowych (najbliższy parking przy centrum handlowym Kaufland).

Gabinet protetyki słuchu
Śrem, ul. Chełmońskiego 1

Do Gabinetu w Śremie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 (zalecana rejestracja telefoniczna). Gabinet mieści się w budynku szpitala na terenie poradni chirurgicznej (na parterze). Ogólnodostępny parking przed szpitalem.

Aparaty słuchowe
Wolsztyn, ul. Wodna 6

Do gabinetu w Wolsztynie zapraszamy w każdą środę w godzinach od 10:00 do 16:00 (rejestracja telefoniczna w godzinach pracy). Gabinet mieści się na terenie przychodni lekarskiej (pierwsze piętro). Parking ogólnodostępny.

Aparaty słuchowe
Wrzesnia, ul. Sądowa 6

Do gabinetu we Wrześni zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 do 17:00, piątek w godz. 8:00 do 15:00 (rejestracja telefoniczna w godzinach pracy). Gabinet mieści się na terenie centrum medycznego Primadent. Parking ogólnodostępny.

Aparaty słuchowe
Środa Wlkp., ul. Czerwonego Krzyża 2

Do gabinetu w Środzie Wielkopolskiej zapraszamy w każdy wtorek w godz. od 12:00 do 16:00 (zalecana rejestracja telefoniczna codziennie w godzinach 10:00 - 17:00). Gabinet mieści się na terenie przychodni, drugie piętro. Parking ogólnodostępny.